NAVRCHOLU.cz

Nové omalovánky a "domalovánky"

Hlavní stránka / Články / Nové omalovánky a "domalovánky"

16.4.2016

Nové omalovánky a "domalovánky"

Vybarvujte si a dokreslujte - další nová "Zvířátka z archy"!

Předkládáme vám novou řadu omalovánek a "domalovánek" s názvem OBRÁZKY Z ARCHY. Tyto obrázky jsou zobrazeny ve dvou verzích.

Předkládáme vám novou řadu omalovánek a "domalovánek" s názvem OBRÁZKY Z ARCHY. Tyto obrázky jsou zobrazeny ve dvou verzích. Tu první si děti mohou samy dokreslit podle naznačených liníí, druhý obrázek je připravený k vytištění a domalování barevnými pastelkami. První obrázek Archa pluje1 k dokreslení, druhý Archa pluje2 k vybarvení.

Vybarvěte si nebo dokreslete také zvířátka, která právě vystoupila z archy, třeba tučňáky (k dokreslení) a tučňáky (k omalování), nebo motýlky (k dokreslení) a motýlky (k omalování), z archy k vám přicházejí také kočky (k dokreslení) a kočky  (k omalování) a přiletěli také papoušci (čekají na dokreslení) nebo papoušci (tyhle si krásně vybarvěte!). Určitě si nezapomeňte dokreslit tyhle surikaty nebo vybarvit pod duhou tyhle surikaty, máme pro vás i pejsky k domalování nebo pejsky k vybarvení. Z archy vystoupily po potopě taky tyhle lištičky (k dokreslení) nebo tyhle lišky (čekají, až je pěkně vybarvíte!).

Soubor bude postupně dále doplňován, těšte se na další zvířátka!

Další omalovánky najedete v příslušné sekci.

Autor: AB  |  Štítky: archa, Bible, články, omalovánky, pracovní listy, zvířata  |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému
Sdílet na Facebook
Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.