NAVRCHOLU.cz

Laskavé srdce je jako poklad

Hlavní stránka / Články / Laskavé srdce je jako poklad

18.1.2018

 Laskavé srdce je jako poklad "Snažte se nebýt hamižní," řekl Ježíš. "Život je důležitější než to, co si můžeme koupit za peníze." A pak vyprávěl lidem příběh. Ježíšovy příběhy nebyly jen tak obyčejné. Říká se jim podobenství. Co to ale je podobenství? Je to jednoduchý příběh, který nás má něco naučit. Většinou je to příběh, který vypráví o něčem, co sami dobře známe, a srovnává to s královstvím Božím.

Jak se vám děti daří rozdělit o něco s kamarádem? Je to  pro vás těžké? A jak vám je, když se vám podaří udělat tak někomu radost? Věřte, že když se dokážete podělit s ostatními o to, co máte, děláte velkou věc! Vaše laskavé srdce k druhým je jako poklad, který bude zářit  na věky a který vám nikdo neukradne.

 

 

Obrázek se po rozkliku zvětší. Se svolením převzato z knížky 365 příběhů z Bible od Sally Ann Wrightové, kterou vydalo Karmelitánské nakladatelství v roce 2017. V knize najdete na každý den v roce krátký příběh z Bible, převyprávěný pro dětské posluchače. Je to výborná pomůcka k večerní modlitbě v rodině.

Štítky: články, Bible, knihy pro děti, láska, podobenství, štědrost  |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články
Sdílet na Facebook
Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.